Komunitní plánování sociálních služeb Celorepublikový projekt “Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb”

Seznam krajských metodiček/metodiků

19.4.2007
přečteno 473x

V článku naleznete seznam (včetně kontaktů) krajských metodiček/metodiků pro plánování sociálních služeb, kteří úspěšně absolvovali vzdělávací program a obdrželi osvědčení od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Celkem bylo díky realizaci projektu vzděláno 74 krajských metodiček/metodiků, kteří obdrželi OSVĚDČENÍ od MPSV a kteří jsou připraveni v každém kraji ČR vzdělávat účastníky procesu plánování sociálních služeb v obci/regionu, poskytovat metodické vedení zpracovatelům střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb, podporovat funkční struktury, organizaci a vzájemnou komunikaci mezi účastníky procesu plánování sociálních služeb, vést jednání v oblasti plánování sociálních služeb. Mají také znalosti a dovednosti práce s Metodikami pro plánování sociálních služeb, s principy, procesy a postupy plánování sociálních služeb.
  
 
V souborech ke stažení naleznete aktuální seznam metodiček/metodiků pro jednotlivé kraje. Žlutě jsou zvýrazněny kontaktní osoby, které jsou určeny pro jednotlivé krajské týmy po dobu trvání projektu.
 
Pozn.: Kontaktní údaje v seznamech byly aktualizovány k 18. 6. 2007.

Soubory ke stažení

Seznam metodicek - metodiku pro planovani soc. sluzeb PDF (20.4 kB, 68x staženo)

Seznam metodicek - metodiku pro planovani soc. sluzeb XLS (49 kB, 43x staženo)

zpět

© 2005 Webarium, s.r.o.