Portál
plánování sociálních služeb

Česká republika

Úvod

Dvouletý celorepublikový projekt „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“ (více zde) spolufinancovaný Evropskou unií z Evropského sociálního fondu v rámci operačního programu Rozvoj lidských zdrojů a vládou České republiky, byl realizován (1. 7. 2005 až 31. 8. 2007) na základě veřejné zakázky Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (více zde).
 
Cílem projektu, bylo zajištění metodicky jednotného přístupu k plánování sociálních služeb na místní a regionální úrovni a vytvoření jednotného a uceleného systému vzdělávání a metodické podpory pro plánování sociálních služeb.
 
Při realizaci projektu bylo využito všech do té doby získaných zkušeností a bylo navázováno na práci mnoha lidí a týmů, která byla již v minulosti v oblasti komunitního plánování učiněna.
  
Výstupy projektu naleznete v jednotlivých kategoriích většinou ve formě dokumentů ke stažení.
V krajích se diskutovalo o plánování sociálních služeb

 (3.7.2007)

V červnu 2007 se ve všech krajích ČR uskutečnily odborné semináře k problematice plánování sociálních služeb.


přečteno 348x
Více

TZ - V krajích se bude diskutovat o plánování sociálních služeb

 (24.5.2007)
Odborné diskuse nad II. verzí Návrhu na další metodické vedení systému plánování sociálních služeb a diskuse o průběhu a zkušenostech z procesu zpracování střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb v krajích budou hlavními tématy seminářů, které se během června 2007 uskuteční ve všech krajích ČR.
přečteno 279x

Více

Krajské semináře - podpora při plánování sociálních služeb

 (30.4.2007)

Ve všech čtrnácti krajích České republiky se v průběhu března a dubna 2007 uskutečnily v rámci celostátního projektu „Zajištění místní a typové dostupnosti sociálních služeb“ krajské semináře, které měly za cíl napomoci při procesu zpracování střednědobých plánů rozvoje sociálních služeb v krajích.


přečteno 729x
Více

Seznam krajských metodiček/metodiků

 (19.4.2007)
V článku naleznete seznam (včetně kontaktů) krajských metodiček/metodiků pro plánování sociálních služeb, kteří úspěšně absolvovali vzdělávací program a obdrželi osvědčení od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.
přečteno 738x

Více

TZ – Podpora plánování sociálních služeb v obcích a regionech

 (1.4.2007)
Tisková zpráva k dosavadním výsledkům projektu.
přečteno 210x

Více

Další stránky

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]
© 2005 - 2007 Webarium, s.r.o.